Canlı Destek için tıklaynız ?>
İade ve Teslimat Koşulları

 

İade Süreci

 

zindeorg.tr aracılığıyla Zinde Yaşam Derneği üyeliği ile sipariş vermiş olduğunuz ürün veya ürünlerin teslim alındıktan sonra herhangi bir sebeple iade etmek istediğinizde aşağıdaki prosedürler uygulanmaktadır.

 

Sipariş teslim alınma tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde üyelik iade talebinizi Müşteri Hizmetlerimize iletmeniz gerekmektedir.  Yapmış olduğunuz üyeliğe istinaden size gönderilen ürünler de anlaşmalı kargo firmalarımız ile tarafımıza ulaştırılmalıdır. İadeniz firmamıza ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizlerle iletişime geçerek en kısa sürede iade işlemini tamamlamaktadır. 

 İade işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:

1.Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olmalıdır. 
2.İade işlemlerinde ürünler, orijinal faturala nüshalarıyla birlikte iade sebebini açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza gönderilmelidir.
3.MNG Kargo dışında herhangi bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler tarafımızdan kabul edilememektedir.

 

İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kayıtlı e-posta adreslerinize bilgilendirme e-maili en kısa süre içerisinde iletilmektedir.

 

İadenizin onayına istinaden tarafınıza kayıtlı iletişim numaranızdan ulaşım sağlanarak bilgilendirme yapılır ve ürün bedeli hangi ödeme tipini seçtiyseniz aynı şekilde 7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir. Kredi kartlarıyla ilgili yapılan iadelerde, banka sistemleri arası iletişim süresi olduğundan, iade edilen tutarın kartınıza yansıması 24-48 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Ücret iadenizin hesabınızda görünmemesi durumunda öncelikli olarak bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

 

Siparişinizi kargo firmasından teslim alırken mutlaka paketler açılarak bakılmalı ve herhangi bir problemde (Giyilmiş, eksik ürün vs.) kargo firmasına tutanak tutturularak ürünler tarafımıza kargo firmasıyla gönderilmelidir.

 

Teslimat Koşulları

 

Teslimat Sırasında Kapıdan Ödeme var mı? Ücreti Ne Kadar?

 

zindeorg.tr sitemiz üzerinden üyelik işlemleri kapıda ödeme ile tamamlanamamaktadır.
Üyeliğinizle birlikte size gönderilecek ürünler, üyelik bedeline dahildir. 

 

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

 

Siparişiniz onaylandıktan sonra size ulaşan e-mailde, sipariş numaranız bulunmaktadır. Sipariş numaranız ile Sipariş takibi alanından siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 

 

Siparişimin teslimat adres bilgisini değiştirebilir miyim?

 

Siparişinize ait teslimat adres değişikliği talebinizi zindeofficial@gmail.com adresimize veya 0 (533) 031 54 85 numaramız aracılığıyla müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak iletmenizi rica ederiz. Siparişleriniz aynı gün kargolandığı için bu değişikliğin en kısa sürede tamamlanması gerekmektedir.

 

Siparişim adreste bulunmadığım zaman gelmiş ve not bırakılmış ne yapmalıyım?

 

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde iletişime geçmemeniz durumunda, Kargo firmalarının işleyişi siparişinizin otomatik iadeye dönüşmesi şeklindedir. Kargo notu size ulaştığında, otomatik iadeye dönüşmemesi için Kargo firmasıyla veya Zinde Müşteri Hizmetleri ekibiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

 

Siparişim adreste bulunmadığım zaman gelmiş ve not bırakılmış ne yapmalıyım?

 

Siparişinizi takiben 2 iş günü içerisinde ürününüz tarafınıza iletilmek üzere kargo şirketine teslim edilir. Siparişlerinizin çıkışı Bağcılar/İstanbul depomuzdan yapılmaktadır.Ortalama kargo teslimat süreleri:
-Kargo Şirketleri 2 iş gününde paketinizi teslim eder.
-Cumartesi yarım gün olarak teslimat yapılmaktadır. Fakat Pazar günleri ve Resmi tatil günlerinde Kargo şirketleri teslimat yapmamaktadır.

 

Not: Bulunduğunuz bölgenin kargo sistemi sebebiyle ürünün tarafınıza ulaşmasında farklılıklar olabilir. Mücbir sebeplerden dolayı (kar, sel, kasırga ve ulaşım güçlüğü yaratan diğer durumlarda) paketinizin ulaşmasında gecikmeler yaşanabilir.

 

 

Kargo Firmaları Teslimat Günleri

 

Kargo teslimatı kargo şirketi aracılığıyla 09.00-18.30 saatleri arasında yapılmaktadır. Kargo firmaları Cumartesi günleri yarım gün çalışmakta olduğundan teslimatlar saat 12:00’ye kadar yapılmaktadır. Kargo firmaları Pazar günleri çalışmamaktadır.