ZİNDE, Vodafone 40. İstanbul Maratonu'nda

İstanbul'un en önemli organizasyonlarından biri olan Vodafone 40. İstanbul Maratonu 11 Kasım 2018 ‘de gerçekleşti.

İki kıtayı birbirine bağlayan Vodafone 40. İstanbul Maratonu'nda 15K parkuruna katılan ZİNDE Yaşam Derneği, ‘Sağlıklı Yarınlara Koş İstanbul’ sloganının hakkını verdi. Yönetim ekibinin tam kadro katıldığı koşuda, üyelerimizden 7122 sırt numarası ile koşuya katılan Savaş Tekin 15 kilometre erkek kategorisinde 29. sırada yerini aldı.

Yönetim kurulu başkanı Salih BOZ, “Kıtaları birleştiren bu etkinlik, sağlık ve zinde bir yaşam için gönülleri de birleştiriyor. Zinde bir yaşam için spor kadar beslenme ve yaşam tarzı da çok önemli. Bu zihniyetin yaygınlaşması için bu etkinlik gibi kaliteli ve düşüncelerimizi yansıtan tüm etkinliklere katılmaya özen göstereceğiz. Bu etkinliğe katılan tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Ve onların asına Savaş arkadaşımıza cani gönülden kutluyorum.” diye konuştu.

2019 yılında düzenlenecek olan 41.İstanbul Maratonu’na da katılmayı planladıklarını ileten BOZ, amaçlarının daha üst sıralara isimlerini yazdırmak olduğunu, ancak hedeflerinin bir hırs değil ZİNDE bir yaşam için hedef koymak olduğunun altını çizdi.Diğer Haberler